Muzyka
 

Miejsce imprezy?

 

Imprezy + Dodaj imprezę

Sobota 24 Czerwiec 2017

| Klub Gdynia Gdynia

Lato zaczyna się w Gdyni: Cudawianki - 10 edycja! 

CRYSTAL FIGHTERS, SMOLIK // KEV FOX, KAMP!, EDYTA GÓRECKA, ERITH, FUTURELIGHT, BIXBIT, THE PARTY IS OVER

|

Karol Aleksander, Dj Pred Ferry, WOSK Soundsystem 

Karol Aleksander, Dj Pred Ferry (Jazxing,Gdańska Szkoła Disco), WOSK Soundsystem

|

SQ na Dziedzińcu pres. Wonderland! - OPENING PARTY! 

Matthew Clarck, Bartes, Jacob A, Banan on sax

|

Wianki: Szum N°25 x Szpitalna 1 w/ Dietroiter (Golden Pudel) 

Dietroiter, Charlie, Olivia, Chino

|

Body Rave

Venzio Sourge Robert Błaszczyk

|

Wianki Święto Muzyki w. Piotr Bejnar album release tour 

Piotr Bejnar, Tika Milano, Deas, Spisek Jednego, SH Jack, Zein, Vit.

|

Attaché powered by SLAP 

Attaché, scki., Michał Macewicz, Spectribe

|

One Night In Sopot 

Leon, Vacos, John Waiter, Alegria, Artiztix, Dark Smile Fam

|

PlanBe & Sokos na Rozpoczęcie Wakacji z Neat + Urodziny Zenka 

PlanBe, Sokos, Paszczak, Migano, Jakub Przewoźny, Sin, Lustyk

|

Smolna Closing 

Tobias., Yamaha Free Ride Team + Aheloy, KiM, Steam, Truant, Smurlik, Sincz, Kaj, Sir Ulik, Jan Łuczywek, Dj Chriss Jaxx, Tika Milano, Gigi, Cocolino, Angelo Mike b2b bshosa, Salvi, Moondancer, Kace, Anais

Niedziela 25 Czerwiec 2017

| Klub Filharmonia Szczecin Szczecin

Matthew Herbert / marstal:lidell 

Matthew Herbert, Marstal:lidell [Henrik Marstal & Anna Lidell], Andre de Ridder, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie

Środa 28 Czerwiec 2017

| Klub Lotnisko Gdynia - Kosakowo Gdynia

Open'er Festival 2017 

Radiohead, Foo Fighters, The Weeknd, The xx, G-Eazy, Mac Miller, James Blake, Prophets Of Rage, Moderat, Warpaint, The Kills, Royal Blood, George Ezra, Michael Kiwanuka, Taco Hemingway, Julia Pietrucha, The Dumplings

Czwartek 29 Czerwiec 2017

Piątek 30 Czerwiec 2017

| Klub Polska -

Kaskada Festival 2017 

Alex Niggemann (AEON / SOULFOOLED / Berlin) DJ Anya (Dubai) Paryss (Bułka Paryss'ka / Gdańsk) KAJKO (Zaćmienie / Gdynia) Mitch & Milosh (Agregatik / ATR Kollektiv) Thomas Palec (ATOM / Poznań) reprezentacja DDT Lewa (Be Kolektiv / Poznan) Rave Novak (Audiopole / BLCKSTR / Poznań) t.picker (Be Kolektiv / Poznań) Michal Gutkowski (Be Kolektiv / Polish Rave Order / Poznań) Bwana (Aus Music / Toronto / Berlin) Ishome aka Shadowax live (Fuselab / Moskwa) PIDGYN Music (Berlin / Poznań) Truant (Smolna / Luzztro Records / Warszawa) El'mirka (PLUG & PLAY Bookings / Zielona Góra) Feelaz (Vinylgate Recordstore / Poznań) Sidartha Siliceo & Ania Sosińska (Meksyk / Polska) Redroom (Wypożyczalnia Kumpli / Lethal Dose Recordings / Poznań) kEczuP (Wrocław) Daniel Stetting (Sonda Records /Tanzbar / Szczecin)

| Klub Surf Base Przykona Łódź

DNB LAKE Festival 2017 

Northface UK / Matys / Infinity / Simba / Akira / Mr Floppy / Atmosphere /Sinusoyda / Carmel Vocal / Detoxic b2b Noisy / Yabol / Snake / Zenon / All Timers - Derby, Mthz, Mc Goofyman, Mc Kwadrat / J-Cop Scratch + zwycięzcy konkursów DNB

|

Hello Cruel Summer & Matik Geburstag Celebration

Marco y Luca, Urloop Crew, Matik, Secret Guest

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Polecamy



Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.