Muzyka
 

Miejsce imprezy?

 

Imprezy + Dodaj imprezę

Czwartek 21 Czerwiec 2018

|

Why So Silent #37 Kraków Eastern Renaissance & Blazej Malinowski 

Eastern Renaissance, Błażej Malinowski

Piątek 22 Czerwiec 2018

|

Instytut Festival 2018 

Marcel Dettmann, Nina Kraviz, Oscar Mulero, Orphx live, Sigha, These Hidden Hands live

|

Brutaż w Krakowie #24 

niespodzianka

|

DDT pres. Forest People 

Forest People (Planeth Rhytm, BiH) Cord (DDT) Havvki (DDT) HeadOn MUTE (DDT) Sin (Analogen, Urbanum, Tama) Venti Otto (Audio Contrast)

|

Czeluść 

Da Vosk Docta, ka-meal, JUTRØ, Kosa, PiNe, Koszmar, Przybysz, młody łucznik

|

SLG & Kovvalsky All Night Long 

SLG & Kovvalsky All Night Long

|

Smolna: Objekt / Laurel Halo / Eltron / MKO / Truant / Angelo Mike 

Objekt / Laurel Halo / Eltron / MKO / Truant / Angelo Mike

|

DDT pres. Forest People 

Forest People (Planeth Rhytm, BiH) Sin (Analogen, Urbanum, Tama) Cord (DDT) Havvki (DDT) HeadOn MUTE (DDT) Venti Otto (Audio Contrast)

Sobota 23 Czerwiec 2018

| Klub Łasztownia Szczecin

Wooded City Szczecin 2018 

An On Bast (live), Answer Code Request, Canalia, Catz 'N Dogz, Das Komplex, Droptech, Earth Trax, Floating Groove, Jay Shepheard b2b DJ Steaw, Manoid (live), Mamjazza (live), Margaret Dygas, Mira, Ryan Elliott, Seb, Soukie & Windish, The Dumplings, WhoMadeWho (DJ set)

|

Wianki Święto Muzyki 2018 Noc Klubowa na Szpitalnej 1 w/ Via App 

Via App (BANK Records NYC) live, Olivia, Chino live, DiscoMule, ͏v͏i͏r͏t͏u͏a͏l ͏g͏e͏i͏s͏h͏a, DJ SZy, Catch_22

|

TECHNO TECHYES Express 3

KTLH live [NIC], The Fourth Kind., HiTrash [DJland || TECHNO TECHYES], Martin Sharp [TECHNO TECHYES]

|

Before Nagle Nad Morzem 

Beddermann & Dahlmann (Plötzlich Musik, Berlin) Porter (Berlin) Matt Hardy +1 (Berlin) Plötzlich All Stars Khanem maryo (Be Kolektiv)

|

Techniküm: Michał Wolski live 

Michał Wolski live, PLEBS, Cosmaya, MRTN., Okami, Zboro

|

Kate Simko 

Kate Simko

|

Wiktor Milczarek & Kosel All Night Long 

Kosel & Wiktor Milczarek All Night Long

|

Smolna: London Elektricity 

London Elektricity

Niedziela 24 Czerwiec 2018

| Klub Wrocław Wrocław

Silesia Boat Party 

Matthew Clarck, Ponydisco, Lagocky, Marcel Mcloud, Flor, John James

Czwartek 28 Czerwiec 2018

| Klub Paczyn Paczyn

Las Camp Festival 2018 

Zyce, Mc Xander, Deadbeat, KiM Zero, Beddermann & Dahlmann, Kotelett & Zadak, Ondrej Psyla, Larix, CJ Art, Abyss, Alces, Ambrotos, Essex, Phattcut, Rosalie., Distord, Dzida, MIN t, Dominorr, Paszczak, Konrad Kacak, Maciej Przybylski, Morpheus, NeogeN, Primal, Yaos, Pixie Elf, Ritual Thrills, Rafał Kwiecień, kEczuP, N/\N, Me//eYe//Bo, Read Sun Rising & Olica, Mifi, Gunther Shwarz, Miraceti, Nag Champa, Warsaw Balkan Madness, RAQ, Netsu, Mapa, Bloki

| Klub Muzeum Śląskie Katowice

Tauron Nowa Muzyka 2018 

Fever Ray, Mura Masa, Sampha, Arca, Son Lux, Carl Craig & NOSPR pres. Versus, Ben Frost & MFO, Nightmares On Wax, James Holden & The Animal Spirits, Moritz von Oswald, Wolfgang Voigt pres. GAS live, Señor Coconut, Flanger, Burnt Friedman, The Hacker pres. Amato live, Soil & “Pimp” Sessions, Jordan Rakei, Jazz Band Młynarski-Masecki, Errorsmith, Jlin, Red Axes, DJ Stingray, Halal & Relaxer, Photay, Sote: Sacred Horror In Design feat. Tarik Barri, Varg, Alex Niggemann, Tijana T, 47soul, Courtesy, Abul Mogard, Gato Preto, Kid Simius, Island People, Kandy Guira, Tuğçe Şenoğul, dné, Baasch, Kurws, Zimpel / Ziołek, EABS, Hubert Zemler, Lautbild, Tomino & Myslivec, The Johnny Freelance Experience, Tsvey, Czarny Latawiec, Global Diggers, Nosowska, Essaie Pas, Tolouse Low Trax, The Dumplings, Bokka, Syny, Denis Horvat, Baasch, Bitamina, Nagrobki, JANKA, Manoid

|

FRESH START w/ Vile, Recio, Destroit

Vile, Recio, Destroit

Piątek 29 Czerwiec 2018

|

Modeselektion x Smolna: Modeselektor DJ set / Rødhåd / Fadi Mohem 

Modeselektor DJ set / Rødhåd / Fadi Mohem

|

Joana all night long! 

Joana, secret guest

|

Smolna x Burn Residency On Tour 

Philip Straub, Phil Jensky, JUST2, Metha, Vibeke Bruff

Sobota 30 Czerwiec 2018

| Klub Warszawa Warszawa

Lost Pool s05e01: od zachodu do wschodu 

Blazej Malinowski live, Private Press live, Vertical Spectrum, Truant, Ola Teks, TBA

| Klub Surf Base Przykona Łódź

DNB LAKE Festival 2018 

▶ VOLUME PLUS // Let It Roll / DrumBasstards // CZ ▶ MC LIFESIZE // DrumBasstards // UK ▶ INFINITY // Sonic Nation / SonicTrip // Łódź ▶ KRZYKU // Scream Music // Katowice ▶ ATMOSPHERE // Kettle Drum / Wild Rabbits // Łódź ▶ MIA TWIN // Warszawa ▶ SINUSOYDA // Scream Music / Sonic Nation ▶ AKIRA // Sonic Nation / Burning Lion // Łódź ▶ TERRARIN // Romania ▶ J-COP Scratch Master // Sonic Nation // Łeba ▶ NU:TEK // Napalm Music // Katowice

|

Monoteism #4: Shxcxchcxsh (live) / Spectribe / Sin 

Shxcxchcxsh (live) / Spectribe / Sin

|

One Night In Sopot ❚ Anja Kraft / Malvee / Shari Vari 

Anja Kraft, Malvee, Shari Vari, Detoxic, Noisy, Buhhaj, Cthulhu

|

Syreny. Maureen Raven / sch_tsch / B.TI 

Maureen Raven (Revive / Płock), sch.tsch (Zureich / Warszawa), B.TI (Luzztro / Warszawa)

|

Smolna Closing 

Smolna ------------ Deas DASEIN Concept Of Thrill Smurlik Patio ------------- Sincz Nowosad Tom Palash Kuba Otłowski GiGi / PL Luke Form Dżungla -------------- Raidho Foxall Deaf Can Dance

Środa 04 Lipiec 2018

|

Beats For Love 2018 

Galantis, Alan Walker, Roger Sanchez, Sigma, Andy C, Sub Focus, Matrix & Futurebound, Youngr, Foreign Beggars, La Coka Nostra, Black Sun Empire, Noisecontrollers, DJ Mad Dog, Bass Modulators, Luca Agnelli, The Upbeats, CamelPhat, Deekline, Sam Divine, Teddy Killerz, Jade, Dannic, DJ Kuba & Neitan i 400 innych artystów!

| Klub Lotnisko Gdynia - Kosakowo Gdynia

Open'er Festival 2018 

Alma, Arctic Monkeys, Bass Astral x Igo Orchestra, Bomba Estereo, Bruno Mars, Chvrches, Coals, David Byrne, Dawid Podsiadło, Dead Cross, Depeche Mode, Fleet Foxes, Glass Animals, Gorillaz, Janka, Kaleo, Kali Uchis, Kortez, La Femme, Little Simz, Marmozets, Massive Attack, Migos, Mo, Nick Cave & The Bad Seeds, Odesza, Organek, Otsochodzi, Probl3m, Rastamentalism, Sevdaliza, SG Lewis, Sigrid, Superorganism, Taconafide, Tęskno, Trupa Trupa, Vince Staples, Years & Years, Yonaka, Young Fathers, Young Thug, Yung Lean

Czwartek 05 Lipiec 2018

| Klub Lotnisko Gdynia - Kosakowo Gdynia

Open'er Festival 2018 

Alma, Arctic Monkeys, Bass Astral x Igo Orchestra, Bomba Estereo, Bruno Mars, Chvrches, Coals, David Byrne, Dawid Podsiadło, Dead Cross, Depeche Mode, Fleet Foxes, Glass Animals, Gorillaz, Janka, Kaleo, Kali Uchis, Kortez, La Femme, Little Simz, Marmozets, Massive Attack, Migos, Mo, Nick Cave & The Bad Seeds, Odesza, Organek, Otsochodzi, Probl3m, Rastamentalism, Sevdaliza, SG Lewis, Sigrid, Superorganism, Taconafide, Tęskno, Trupa Trupa, Vince Staples, Years & Years, Yonaka, Young Fathers, Young Thug, Yung Lean

Piątek 06 Lipiec 2018

| Klub Lotnisko Gdynia - Kosakowo Gdynia

Open'er Festival 2018 

Alma, Arctic Monkeys, Bass Astral x Igo Orchestra, Bomba Estereo, Bruno Mars, Chvrches, Coals, David Byrne, Dawid Podsiadło, Dead Cross, Depeche Mode, Fleet Foxes, Glass Animals, Gorillaz, Janka, Kaleo, Kali Uchis, Kortez, La Femme, Little Simz, Marmozets, Massive Attack, Migos, Mo, Nick Cave & The Bad Seeds, Odesza, Organek, Otsochodzi, Probl3m, Rastamentalism, Sevdaliza, SG Lewis, Sigrid, Superorganism, Taconafide, Tęskno, Trupa Trupa, Vince Staples, Years & Years, Yonaka, Young Fathers, Young Thug, Yung Lean

|

Guzior

Guzior, Lelon

Sobota 07 Lipiec 2018

| Klub Lotnisko Gdynia - Kosakowo Gdynia

Open'er Festival 2018 

Alma, Arctic Monkeys, Bass Astral x Igo Orchestra, Bomba Estereo, Bruno Mars, Chvrches, Coals, David Byrne, Dawid Podsiadło, Dead Cross, Depeche Mode, Fleet Foxes, Glass Animals, Gorillaz, Janka, Kaleo, Kali Uchis, Kortez, La Femme, Little Simz, Marmozets, Massive Attack, Migos, Mo, Nick Cave & The Bad Seeds, Odesza, Organek, Otsochodzi, Probl3m, Rastamentalism, Sevdaliza, SG Lewis, Sigrid, Superorganism, Taconafide, Tęskno, Trupa Trupa, Vince Staples, Years & Years, Yonaka, Young Fathers, Young Thug, Yung Lean

Piątek 13 Lipiec 2018

| Klub Zamek Piastowski Racibórz

INTRO Festival 2018 

Vitalic live, Apparat (dj set), HVOB, Rodriguez Jr & Liset Alea live, Hogni live, President Bongo live, Gudrun Von Laxenburg live, Ishome live, Nolah live, Sahale live, Gooral, Dtekk b2b Błażej Malinowski, Manoid live, An On Bast live, Mia Twin, Vi, Sept b2b Sienn, Rob Nash, Shlepp Geist live, Filis Laugh x Nowhere People, Genji Yoshida, Glasse, Soundq, Furrier, Seb & Rodrigez, Kmin, Meg b2b Discox, Insomnia, Ginee, Infinity, Nefti, Kosay, Protest, Grunsome, Kontrol, J-Cop, Mr Floppy, Nu:Tek feat. Kyoku, Sinusoyda, Insect, Matys

| Klub Zamek Von Treskov Strykowo

Kaskada Festival 2018 

TBA

Niedziela 15 Lipiec 2018

| Klub Skwer Kościuszki Gdynia

Big Boat Party 2018 | Rejs #1 

Adam Bekett, Deaf Can Dance, Foxall, Glasse, Juniore & Conradq, Leon, Meg & Discox, Nowosad, Raidho aka Simon Mattson, Ricardo & Tenes, Sincz

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Polecamy



Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.