Muzyka
 

Miejsce imprezy?

 

Imprezy + Dodaj imprezę

Sobota 20 Styczeń 2018

|

Smolna: Klangkarussell 

Klangkarussell / Eltron / Seb Skalski / Kuba Otłowski / Tika Milano / MKO / Tom Palash

|

Nocna Szychta

bewu Mono Noiseman vs MRJ Rad74Nice

|

Pussystacja 

Keta Wookie Marcin Gańsko – sax/trąbka CJ – live perkusja Creamer

|

DRUM'at - Special Edition / DNB Party

Mr Floppy Coolbid Shandrill MAR

|

DnB.iba , Krzyku b2b Sinusoyda , Nu:tek b2b Ninja , Gruseome 

Krzyku b2b Sinusoyda /Scream music/ , Nu:Tek b2b Ninja /Napalm/ , Gruesome /175 bpm/Let it roll Poland/

|

We Are Radar: Parrish Smith x Rozkosz 

parrish smith (LIES Records News/ Knekelhuis/ NL) Spectribe Chino live Olivia Kinzo Chrome Niemy Dotyk (Miłosz cirocki dla Cb) Rusałka

|

Rekolekcje w/ Remco Beekwilder (NL) 

Remco Beekwilder, Sept, SIenn, Abu Zeinah, Urloop

|

Marcel Fengler (IMF / Mote Evolver) 

Marcel Fengler, TBA

|

VIS MAIOR Assault: Michał Jabłoński LIVE + Violent 

Michal Jablonski LIVE (Secret Keywords, Newrhythmic records, Animal Farm, Vis Maior ) Violent (Dynamic Reflection, Vis Maior) Aksamit (Affekt A)

|

Move Move Moscow 

Mark S, Natali_f, Ola Teks, Cyryl

Czwartek 25 Styczeń 2018

|

Klub AA- Anonimowi Ambientoholicy

Jah Bass Fonix / Elektroniczny Azyl

Piątek 26 Styczeń 2018

|

Szpitalna 1 x dype pres. Artefakt (Delsin / Field) 

Artefakt live (Delsin Records / Proloque/ Field Records)

|

Hypno Session: Edit Select (Soma Records / UK) 

Michal Gutkowski, KAJKO, Gibon

|

Revive with Amotik + Introversion (ARTS) 

Amotik (Berlin) Introversion (ARTS / Berlin) Yellen Subcode Terstin

|

Culoe De Song (Innervisions, De Song Music, ZA) 

Culoe De Song, Møzaika, WOSK

|

Privacy [Lobster Theremin] 

Privacy [Lobster Theremin, Klasse Recordings] Tryptaminee [K-HOLE TRAX, regime] Fuka Milion b2b Verlake [K-HOLE TRAX, dym]

|

GASP Records: DJ Psychiatre & Matt Finnegan 

DJ Psychiatre Matt Finnegan Iscajenie DJ ADAM SADAM Kozłowski & Maciejewski

Sobota 27 Styczeń 2018

|

12"DHC /\ Alex Pervukhin (Laconica/Organic-Music/ZAVTRA/UA) 

Alex Pervukhin (Laconica/Organic-Music/ZAVTRA/UA) Daze (12" Deep House Crew) Michael Smooth (Beats of Silky Style) Graal Anonim (Nowa Kultura)

|

ElektroKlub IV 

Moritz von Oswald, Shed, Barker & Baumecker, Peter Van Hoesen, Jacek Sienkiewicz

|

Powrót do Źródła vol. 19 

ॐScena transowa (Psychedelic / Goa Trance): ► Anoebis (Suntrip Records) - Belgia ►JarraLuca LIVE! (Goa Madness/Mamomam Records) - Katowice ►Tetrasound (Maharetta Records) - Lubin ►Kace (Cronomi Records) - Warszawa ►Kuczer (Cronomi Records) - Gdańsk ►Dzida (Powrót do Źródła/Cronomi Records) - Poznań ॐScena chillout (Ambient, Chillout, Downtempo, Dub): ► CJ Art (Joof Recordings/Bonzai/Deepersense) - Warszawa ►RAQ (Projekt Labirynt) - Poznań ►Abyss (Deepersense0 - Kraków ►Alces (Muchomornia) - Skrzyszów ►Ambrotos (Deepersense/Muchomornia) - Skrzyszów ►Konrad Kacak (Deepersense) - Szczecin ►Miko'why (Ganjaclinik) - Kalisz ►Morpheus (Muchomornia) - Skrzyszów

|

Siasia & Friends (Djemba B'Day Bash)  

Main Floor: TECHNO Larix (Brwsh/Iława) SKFF (Brwsh/Warszawa) Shari Vari (Dirty Stuff Records/Łódź) DJ Goro ( Vinyl Society/Jaworzno) Djemba (Komora.rec/Katowice) Siasia (Dirty Stuff Records/INQbator Klub) Bar Floor: HOUSE Nitox (Pszczyna) Bassto (Pszczyna) Diteeer (Inq)

|

Sublimacja #18 feat. I Wannabe 

I Wannabe (KOS.MOS.MUSIC, Disturbed, Soul Deep) // Kijów, Ukraina Handra (Addictive Behaviour, Absys, Blendits, Counterpoint, Fokuz) Inside Defect (Warszawski DNB, Visions) Panton & FreedomSound

|

Edit Select (Soma, Ostgut Ton) 

Edit Select, KAJKO, Michal Gutkowski, Hrabioza

|

Mødule pres. Remco Beekwilder (Monnom Black / Self Reflektion) 

Remco Beekwilder, Sierra Cosworth, Capo, The Effaith

|

Rave or not to Rave w. Westbam 

Westbam/ DE Discox Meg

Piątek 02 Luty 2018

|

The Meaning Of Rave with Under Black Helmet 

Under Black Helmet (Mord Records, Berlin) HAT-R (Rotterdam) Artist Unknown (Warszawa) Veronique (Poznań) Ōkami b2b Maezy

Sobota 03 Luty 2018

|

Mind Against / One Night In Sopot 

Mind Against

|

Before Bass Planet

Cherry /Mayday 2017,Bass Planet,Dirty Funk/ , Hellboy /TKR,Naked Lunch/ , Pi /Get me hihg, Arytmia/ , Nu:Tek /Intensive Tech,Napalm/

|

Why So Silent #35 

Svreca Positive Centre LIVE Claudio PRC Dtekk Blazej Malinowski

Poniedziałek 05 Luty 2018

|

Khalid

Khalid

Piątek 09 Luty 2018

| Klub Szczyrk Szczyrk

SnowFest Festival 2018 

Sub Focus, Camo & Krooked live, Wiley, Digitalism, DJ Zinc, Toddla T & MC DRS, Łąki Łan, Dwa Sławy, Otsochodzi, Holak

|

ATR x 200herz pres. THIRD SON (Polymath/Stil Vor Talent/London) 

Third Son (Polymath / Stil vor Talent / London) Anya (Schron / 200herz / Diametral Records) PLEBS (Rezonal) Terstin (Revive) Lukas Hert aka Serce (Affekt A) Mitch (ATR Kollektiv) ADM (200herz) Piotr de la Cosma

|

Smolna x Instytut: Mathew Jonson LIVE 

Mathew Jonson LIVE MaL Anja Kraft Yellen Luke Erb

Sobota 10 Luty 2018

|

LET It ROLL warm up vs Hallucinations 

ONE WAY (Let it Roll / BNC Express) GRETZKY (Basslinebots) MAR (Basspiryna) JUDASZ (Furious Crew) HARPAX (Furious Crew) C-RBR(Furious Crew) DiLL (Furious Crew)

|

Randomer (Clone/London) 

Randomer

|

Pralnia - Otwarcie (Perc, Hunter/Game, Third Son & more..) 

Perc (PERC TRAX, STROBOSCOPIC ARTEFACTS / UK) Hunter/Game (JUST THIS, INNERVISIONS / IT) Third Son (POLYMATH, STIL VOR TALENT / UK) Leon b2b Truant (AUDIORIVER, SMOLNA, PRALNIA / PL) DEEP DEPOT (DEEP DEPOT, PRALNIA / PL

Czwartek 15 Luty 2018

Piątek 16 Luty 2018

|

Mägma pres. Extrawelt (live) - Album Tour / Wrocław 

Extrawelt (Cocoon), Tom Palash (Nowa Jerozolima, Smolna), Terstin (Revive)

|

Zaćmienie #20 

> Cl*ch* M*rp* (Granulart Recordings / Semantica Records / Grodno [BL]) > *o*c**t *f **r**l (Tsunami Records / DRVMS LTD.) > *A**O (Zaćmienie / Drugi DOM) b-day set > G*b** (Zaćmienie / Drugi DOM)

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Polecamy



Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.