Muzyka
 
DrumObsession #77 with SEBA

DrumObsession #77 with SEBA

Projekt LAB

Grają: SEBA (Secret Operations, Metalheadz, Szwecja), Alegria, Impakt, Zoo-E, Tralien, Monster, Nioki, Spete

start: 2017-05-20 23:00
miejsce: Projekt LAB Grochowe Łąki 5 Poznań Polska
wstęp: 15 / 20 / 25
Drum n Bass
House
Techno
Zbliża się koniec sezonu 2016/2017 DNB w Poznaniu, ale zanim to nastąpi mamy dla Was jeszcze jeden powód do świetowania. Po pięciu latach bowiem wraca do naszego miasta legendarny szwedzki DJ i producent DNB, a zwą go... SEBA! Związany z takimi wytwórniami jak Metalheadz, Soul:r, 31 Recordings, Hospital Records, Commercial Suicide Records, Samurai Music, czy jego własną Secret Operations, Sebastian Ahrenberg ma niepodrabialny styl i brzmienie. Nie wspominając już o nowym materiale, który z pewnością zaprezentuje u nas przedpremierowo, więc jak zawsze macie u nas okazję posłuchać muzyki, która jeszcze przez długi czas nigdzie się nie ukaże.

Na barze powraca po długiej nieobecności nasz dobry ziom - Tralien, a scenę przejmie świeży na scenie LOW Kollektiv w reprezentacji następującej: Monster, Nioki i Spete. Spodziewajcie się zatem i tutaj powiewu świeżości i przyjemnych brzmień z szeroko pojętym 4x4.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko wszystkich Was zaprosić do spędzenia z nami tej nocy 20 maja w Projekt LAB. My się jaramy jak sto pięćdziesiąt i chcemy podzielić się tą energią z Wami ♥

plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.