One Night In Sopot ╳ RYSY

One Night In Sopot ╳ RYSY

Sfinks700

Grają: Rysy, MiT, Vacos, Twin Prix, Detoxic, Pantone, Keya

start: 2016-03-27 22:00
miejsce: Sfinks700 Aleja Franciszka Mamuszki 1 Sopot Polska
Drum n Bass
Dubstep
House
Tech House
Klub Sfinks700 prezentuje:
☼One Night In Sopot ╳ RYSY

Dlaczego zawsze tu wracasz? Dlaczego noc, którą możesz spędzić w ciepłym łóżku, z kubkiem herbaty w ręku, kotem na kolanach, psem w nogach, spędzasz właśnie tutaj? Dlaczego zamiast dzień święty święcić, ciągnie Cię do odmiennej świątyni, żeby w hałasie, dymie i ścisku doświadczyć czegoś innego? Dlaczego rezygnujesz z wygód, jedziesz kawał drogi, przedzierasz się przez zimne powietrze, przez deszcz? Czego szukasz? Nie odpowiemy na to pytanie, bo nie znamy odpowiedzi. Ale sami robimy tak co miesiąc. Co tydzień. Co noc.

W Niedzielę Wielkanocną na pewno będziesz już po obiedzie z rodziną. Odbębnisz wszystkie spotkania z ciotkami, wujkami, babciami i całym kuzynostwem. Najesz się, może nawet pójdziesz na spacer. A później możesz w końcu zrobić coś dla siebie. Możesz wdrapać się na muzyczny szczyt, którego ze świecą szukać gdzie indziej. Możesz przyjść do Sfinksa na One Night in Sopot. Na Rysy.

Rysy to jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów sceny alternatywnej ostatnich miesięcy. To miks doświadczenia, brawury i niekonwencjonalnego podejścia do muzyki. Ich twórczość to połączenie mrocznych, niepokojących dźwięków z melodiami, które porywają do tańca, dźwiękami, które nie pozwalają ustać w miejscu. Brzmieniem, które potrafi oczarować. W ich muzykę można wsiąknąć, można się w niej zanurzyć jak w ciepłej kąpieli. Nic więc dziwnego, że zawojowali polską scenę muzyczną w tak krótkim czasie. Laureaci Nocnych Marków Aktivista w kategorii Artysta roku 2015, „Top 20 Polskich Płyt“ w/g Wyborczej, „Utwór Roku“ zdaniem rgltr.pl - te wszystkie nagrody wiele mówią, a jednocześnie nie mówią niczego. Bo wszystko można usłyszeć w muzyce, podczas ich występu.

Główną sceną zawładnie również doskonale znany wszystkim Vacos, który niedawno, na swoich urodzinach pokazał, za co wszyscy tak go kochają. Najnowsze, najświeższe i najlepsze nowe techno przeplata się w jego setach z klasyką, a świetne melodie z rytmem, który nie pozwala ustać w miejscu. Zresztą, czy komukolwiek trzeba przedstawiać tego człowieka? A do tego wszystkiego duet przystojniaków, którzy nieraz zawładnęli sercami nas wszystkich - MiT.

Fontanna jak zawsze będzie dekonstruować tę jedną noc, niszczyć ją ciężkim, połamanym beatem, siekać tempem, po którym łatwo o zadyszkę. Nowe neuro, stare jump upy, i dobre, klasyczne d’n’b zaprezentuje szalona ekipa rezydentów - Twin Prix, Detoxic (który niedawno reprezentował Sfinksa na imprezie w Czechach - Let It Roll Winter) Panton oraz Keya.

Dlaczego zawsze tu wracasz? Przyjdź i odpowiedź sobie na te pytanie w tę jedną noc - One Night In Sopot.


MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
☄ RYSY
☄ MiT ( Haman & TomTo)
☄ Vacos


FOUNTAIN:
☄ Twin Prix
☄ Detoxic
☄ PANTON
☄ Keya
Muzycznie: techno / house / Tech house / uk bass / deep / dub / break / dnb

☆☆☆


START - 22:00
WSTĘP – przedsprzedaż
I pula 15 (Early Bird Tickets)
II pula 20
IIIpula 25

TERMIN – 27.03.2016


• Info:
☞http://sfinks700.com/

• Patronat:

Muno.pl
www.muno.pl

Dźwiękochłonni
www.facebook.com/DzwiekoChlonniCom

Trójmiasto.pl
www.trojmiasto.pl

Soundrive.pl
www.facebook.com/soundrivepl

Klubowa.pl
www.klubowa.pl

WixMag
www.facebook.com/WixMag

S.F.I.N.K.S. 700
Aleja Franciszka Mamuszki 1
81-718 Sopot


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Galerie z imprezy

Rysy @ Sfinks700 Sopot

Polecamy: Sopot

Zdjęcia

Tiga @ Sfinks700

Tiga @ Sfinks700
25.10.2016

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.