9. Urodziny Muno.pl pres: Przyjaciele (Canalia)

9. Urodziny Muno.pl pres: Przyjaciele (Canalia)

City Hall

Grają: Daniel Zachodni, Brat Beat, Daniel Stetting, Juniore, Conradq, Matik, Popkids Vibes, Creamer

start: 2013-05-11 22:00
miejsce: City Hall ul. 3 Maja 18 Szczecin Polska
Deep house
House
Tech House

Po ubiegłorocznej urodzinowej wizycie Muno.pl w Szczecinie czas na powtórkę. 11 maja starsi o rok, bogatsi w kolejne doświadczenia, przedstawiciele portalu pojawią się w pełnym składzie na podwórku City Hall by ponownie wstrząsnąć murami kamiennicy na rogu Narutowicza.

„Ubiegłoroczna impreza na podwórku City Hall to wydarzenie, które przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Nie mogliśmy sobie odmówić w tym roku powrotu do stolicy Zachodniopomorskiego, gdzie zostaliśmy przyjęci z wyjątkową gościnnością i entuzjazmem.” - mówi Alex Kubaczewski – redaktor naczelny ogólnopolskiego serwisu muzycznego Muno.pl

Tłumy ludzi, tańce w przelotnym deszczu, chwilowy brak prądu okraszony popisami bębniarskimi jednego z uczestników – słowem szał ciał. Tak można podsumować urodziny Muno.pl w Szczecinie w roku 2012.

W tym roku, ponownie z udziałem zaprzyjaźnionego lokalnego składu Canalia, szykuje się powtórka z rozrywki. Cały arsenał muzycznych perełek, wyjątkowe dekoracje no i oczywiście miejsce pod chmurką, które Szczecinianie uwielbiają.

Zapraszamy!Co roku w maju przedstawiciele portalu Muno.pl ruszają w Polskę by wspólnie celebrować swoje urodziny. W tym roku przejedziemy tysiące kilometrów, zagramy kilkadziesiąt godzin dobrej muzyki i zaburzymy mir domowy w 6. miastach!Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Galerie z imprezy

9. Urodziny Muno.pl @ Podwórko City Hall Szczecin

Wybierają się (2)

Polecamy: Szczecin

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.