Muzyka
 
Cassius x Iskra Pole Mokotowskie x T-Mobile Electronic Beats

Cassius x Iskra Pole Mokotowskie x T-Mobile Electronic Beats

ISKRA Pole Mokotowskie

Grają: Cassius, Last Robots, Truant

start: 2017-05-20 20:00
miejsce: ISKRA Pole Mokotowskie Wawelska 5 Warszawa Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
House
Cassius x Iskra Pole Mokotowskie x T-Mobile Electronic Beats

Klub ISKRA Pole Mokotowskie oraz T-Mobile Electronic Beats mają zaszczyt zaprosić Was na ekskluzywny występ didżejski Cassius już 20 maja!
Myśląc o kultowych przedstawicielach francuskiej sceny elektronicznej na myśl przychodzi nam kilka oczywistych nazwisk na czele z Daft Punk, kolektywem Air, Tim Paris czy Etienne de Crecy, ale jednym tchem możemy wymienić również duet Cassius, który odpowiedzialny jest za kilka bardzo znanych i chwytliwych sztosów tj. „Feeling For You" z 1998(!) roku, "La Mouche”, „I'm a Woman” czy jeszcze pachnące świeżością „I Love u so” z 2011 roku.
Tak się składa, że My, klub ISKRA Pole Mokotowskie przy pełnym wsparciu i współpracy T-Mobile Electronic Beats mamy przyjemność ogłosić i jednocześnie bardzo serdecznie zaprosić Was na długo wyczekiwany i ekskluzywny występ w formule didżejskiej - jednego z najpopularniejszych i uznanych francuskich przedstawicieli sceny elektronicznej - Cassius, który ostatnio znów stał się aktywnym i pełnoprawnym uczestnikiem na klubowej scenie.
Hubert 'Boom Bass' Blanc-Francard & Philippe 'Zdar' Cerboneschi, bo tak naprawdę nazywają się twórcy tej supergrupy stworzyli jeden z najważniejszych projektów we francuskiej muzyce tanecznej! Poznali się w 1988 roku pracując razem w studiu nagrań ojca Huberta, który był wówczas jednym z czołowych paryskich producentów muzycznych! Wspólnie wyprodukowali albumy dla MC Solar i współpracowali nad projektem Zdar'a "Le Funk Mob". Tym razem zadanie jest jeszcze trudniejsze, bo zadowolenie i zaspokojenie muzycznych potrzeb społeczności klubowej ISKRA Pole Mokotowskie, a wszystko to spoczywać będzie na barkach „Zdara”, który do stolicy Polski przyjedzie z torbą pełną hitów i szlagierów.
Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami to się uda, a gdy dodamy do tego jeszcze piękno naszego letniego ogrodu, wykwalifikowaną i sympatyczną obsługę, świetne nagłośnienie to mamy złoty przepis może nie na życie, ale świetnie spędzony czas
#electronicbeatspl #tmobile #magenta
Start: 20:00
Support: Last Robots
Truant
Bilety:
I Pula: 29 pln
II Pula 39 pln
III Pula 49 Pln
dostępne na: https://www.biletomat.pl/imprezy/cassius-x-iskra-pole-mokotowskie-x-t-mobile-electronic-beats-5227/


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.