Deep Depot 2nd B-Day pres. Quarion [Innervisions] - Berlin

Deep Depot 2nd B-Day pres. Quarion [Innervisions] - Berlin

Das Lokal

Grają: Quarion (Innervisions, Retreat, Drumpoet Community), Affekt (Affekt A), Kacpa (HeartBeats), Ald (Deep Depot), Norf (Deep Depot, Audiocity)

start: 2017-10-13 23:00
miejsce: Das Lokal Plac Solidarności 1/3/5 Wrocław Polska
wstęp: biletprosze.pl
Deep house
Electronic
House
Indie Dance / Nu Disco
No i stało się, minęły dawa lata odkąd odpaliliśmy projekt DEEP DEPOT. Powstały na bani, podczas jednej z imprez, pomysł przemycania innych dźwięków na wrocławską scenę powiódł się w pełni. Sprowadziliśmy do Wrocławia kilkunastu świetnych artystów, graliśmy u boku niezłych kozaków, ale przede wszystkim jaraliśmy się każdym uśmiechem, szotem na barze i tańcami do rana, kiedy obsługa musi wszystkich wypraszać z lokalu :) Dlatego chcemy świętować ten drugi rok działalności razem, wspólnie, w najlepszej piwnicy tej części świata! Niech to będzie otwarcie sezonu z pierdolnięciem, bo jakie otwarcie, taki cały sezon! Zaprosiliśmy oryginalnego, wyjątkowego artystę, który w jednym z berlińskich klubów zagrał tak doskonałego, winylowego seta, że po prosu musieliśmy go sprowadzić do Wrocławia. Jahu do tej pory nie znalazł butów, które zgubił na jego secie. Do tego Affekt, Kacpa no i my - Deep Depot.

Quarion (Innervisions / Retreat / Drumpoet Community) - Berlin, DE
https://soundcloud.com/quarion
https://www.discogs.com/artist/659045-Quarion

Affekt (Affekt A)
Kacpa (HeartBeats)
Ald & Norf (DEEP DEPOT)
Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Wrocław

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.