Adam Beyer i Paco Osuna w 1500m2 - ZAMÓW BILETY!

wydarzenie
11 Kwie 2014 12:59

Tagi: adam beyer paco osuna 1500m2

 
Adam Beyer i Paco Osuna w 1500m2 - ZAMÓW BILETY!

26 kwietnia w warszawskim klubie 1500m2 odbędzie się finał konkursu burn Residency. Headlinerami imprezy będą Adam Beyer i Paco Osuna!

Obecny na scenie od lat 90-tych Adam Beyer szybko stał się jedną z najważniejszych postaci szwedzkiej sceny techno, a jako gwiazda największych festiwali jeszcze szybciej przebił się do świadomości publiki na całym świecie. Nic dziwnego, że na Facebooku obserwuje go ponad 600 tys. fanów! Założył aż trzy wytwórnie - Drumcode, Truesoul i Madeye, a spod jego ręki wyszły takie hity jak "China Girl" i "London"!

Paco Osuna

Drugi headliner, podobnie jak Beyer, aktywnie działa od lat 90-tych. Paco Osuna jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych hiszpańskich DJ-ów, wydawał na m.in. Planet Rhythm, Plus 8 i wspomnianych już Drumcode i Truesoul.

Adam Beyer i Paco Osuna zagrają 26 kwietnia w warszawskim klubie 1500m2 na finale konkursu burn Residency. Bilety na tę imprezę możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.