Ame wystąpi we Wrocławiu - OSTATNIE BILETY!

wydarzenie
25 Kwie 2014 14:43

Tagi: ame pralnia

 
Ame wystąpi we Wrocławiu - OSTATNIE BILETY!

Wrocławski klub Pralnia zaprasza na kolejne wydarzenie z udziałem czołowego artysty ze świata muzyki elektronicznej. Gwiazdą nadchodzącej imprezy będzie Kristian Beyer z Ame!

Po hucznej imprezie z udziałem Oliviera Huntemanna i Jensa Bonda w marcu tego roku, wrocławski klub Pralnia powraca z kolejnym mocnym wydarzeniem. Tym razem gwiazdą imprezy, która odbędzie się 24 maja, będzie członek duetu Ame - Kristian Beyer!

Pralnia - Wrocław

Przybliżając sylwetkę Ame, nie można nie wspomnieć o ich debiutanckim albumie z 2004 roku, który stał się sporym wydarzeniem dla fanów elektronicznych brzmień. Dwa lata później ogromny rozgłos przyniósł duetowi numer "Rej". Ame na co dzień współpracuje z Dixonem i Henrikiem Schwarzem przy labelu Innervision.

Duet od kilku lat jest stałym elementem największych światowych festiwali jak i sezonu klubowego na Ibizie. Tym bardziej cieszy nas wizyta jednego z jego członków w naszym kraju.

Bilety na to wydarzenie rozchodzą się w błyskawicznym tempie - I i II pula zostały w całości wyprzedane! Zamów swój bilet już teraz!


Miejsce: Pralnia - Wrocław
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.