20 lat Amsterdam Dance Event

wydarzenie
14 Sty 2015 09:44

Tagi: amsterdam dance event ade 2015

 
20 lat Amsterdam Dance Event

W tym roku jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej odbędzie się po raz 20-ty. ADE co roku ściąga do Amsterdamu tysiące artystów, biznesmenów oraz fanów muzyki klubowej.

Amsterdam Dance Event to prestiżowe wydarzenie, dzięki któremu Amsterdam staje się na kilka dni klubową stolicą świata. Spotkania biznesowe, wykłady, czy imprezy z udziałem gwiazd muzyki elektronicznej ściągają tłumy. ADE rozpoczynało od spotkania 300 biznesmenów w De Balie, a 19 edycja, która odbyła się zaledwie 3 miesiące temu, gościła ponad 350 000 tysięcy fanów muzyki elektronicznej, 5 tysięcy uczestników konferencji, 400 dziennikarzy czy wreszcie 2 tysiące artystów z całego globu.Organizatorzy ogłosili datę 20. edycji tego międzynarodowego wydarzenia. Amsterdam Dance Event 2015 odbędzie się od 14 do 18 października. W tym roku możemy spodziewać się jeszcze większego rozmachu, organizatorzy zapowiadają specjalne obchody 20. urodzin, ale na szczegóły musimy jeszcze trochę poczekać.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.