Jak wyglądał festiwal Audioriver 10 lat temu?

news
26 Wrze 2017 14:26

 

 
Jak wyglądał festiwal Audioriver 10 lat temu?

Płocka plaża, 40 tys. uczestników, w lineupie m.in. Jamie Jones, Oliver Huntemann czy Tigerskin. Cofnijmy się do roku 2007...

Kontynuujemy sentymentalną podróż po naszych archiwach - z klubowego Poznania 2007 przenosimy się do Płocka, gdzie w dniach od 3 do 4 sierpnia odbywała się druga edycja Audioriver.

Druga edycja podwoiła liczbę uczestników do 40 tys. osób i wskoczyła na 7. miejsce w rankingu najlepszych festiwali sierpnia wg Resident Advisor. Był to awans o jedno miejsce względem 2006 - czytamy na www.audioriver.pl

Line-up? Wystąpili m.in.: TC Evolution live, Fabio & Grooverider, Future Prophecies hybrid live, Jamie Jones, Oliver Huntemann, Pascal FEOS, Andre Galluzzi, Tigerskin aka Dub Taylor live, Spooky live, X-Press 2, Hybrid live, Infusion live, Jacek Sienkiewicz live, Robert Babicz aka Rob Acid live, Martinez, Matthew Dear’s Big Hands, Jake Fairley aka Fairmont live, ineasdenazca live i SLG. Sprawdźcie naszą galerie z tego wydarzenia.

AUDIORIVER 2007ZOBACZ WIĘCEJ - DZIEŃ 1

ZOBACZ WIĘCEJ - DZIEŃ 2


Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.