Catz 'n Dogz zagrają nad Wisłą - KONKURS

wydarzenie
08 Wrze 2016 13:46

Tagi: temat rzeka catz n dogz kuba sojka

 
Catz 'n Dogz zagrają nad Wisłą - KONKURS

W najbliższą sobotę Wojtek i Grzesiek wpadną w odwiedziny do Polski i wystąpią w warszawskim Temacie Rzeka. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny. Mamy też konkurs z fajnymi nagrodami.

Lato niestety nieubłagalnie zbliża się ku końcowi, choć jeszcze kilkanaście ciepłych dni przed nami. Prognozy na najbliższy weekend są bardzo obiecujące, więc jeśli akurat będziecie w Warszawie, polecamy udać się nad Wisłę do Tematu Rzeka. W sobotę zagrają tam Catz 'n Dogz, których rzadko można posłuchać w Polsce, Kuba Sojka live oraz rezydent Tematu, Simon Mattson.


Kuba Sojka

Catz 'n Dogz do Warszawy przylatują prosto z Ibizy, a zaraz po imprezie w Temacie ruszają do Berlina, więc będzie to jedyna okazja do posłuchania chłopaków w Polsce. Jeśli jesteście spłukani po wakacjach to nic nie szkodzi, bo wstęp jest bezpłatny.


KONKURS


Dla osób, które wybierają się w sobotę do Tematu Rzeka mamy 2 zestawy nagród, które zawierają:

- album Catz 'n Dogz - "Basic Colour Theory" na płycie CD
- t-shirt Basic Colour Theory
- płyta winylowa "Pets Recordings x Red Bull Music Academy"

Pytanie konkursowe: wymień co najmniej 3 artystów, którzy gościnnie wystąpili na płycie "Basic Colour Theory"

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected], w treści wpiszcie też swoje imię i nazwisko. Konkurs trwa do 9 września do godziny 15:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo. Nagrody będą do odbioru w barze w Temacie Rzeka podczas imprezy z Catz 'n Dogz.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.