Nicolas Jaar ujawnia szczegóły albumu Darkside

zapowiedzi
04 Wrze 2013 11:59

Tagi: darkside other people nicolas jaar dave harrington

 
Nicolas Jaar ujawnia szczegóły albumu Darkside

W październiku ukaże się debiutancki album projektu Darkside, który Nicolas Jaar tworzy z Dave'em Harringtonem. Płyta nosi tytuł "Psychic" i znamy już jej tracklistę.

Darkside to wspólny projekt Nicolasa Jaara i gitarzysty Dave'a Harringtona. Początki ich współpracy sięgają 2011 roku, kiedy to wydali EP-kę "Darkside" na należącym do Nico labelu Clown & Sunset. W tym roku duet zasłynął remiksami wszystkich utworów z albumu Daft Punk - "Random Access Memories", dzięki którym słodkie disco zmieniło się w mroczną, eksperymentalną elektronikę.


Nicolas Jaar i Dave Harrington ujawnili szczegóły debiutanckiego albumu, którego premierę zaplanowano na 8 października. Płyta zatytułowana "Psychic" składa się z ośmiu utworów prezentujących wizję kosmicznego rocka osadzonego w ramach współczesnego house'u i techno. Album ukaże się nakładem nowej wytwórni Nico - Other People.

Poniżej znajdziecie odsłuch otwierającego płytę numeru "Golden Arrow".

Darkside - Psychic [Other People]

Data wydania: 8.10.2013

Tracklista:

1. Golden Arrow
2. Sitra
3. Heart
4. Paper Trails
5. The Only Shrine I've Seen
6. Freak, Go Home
7. Greek Light
8. Metatron

 


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.