Muzyka
 

Adam Beyer organizuje festiwal wraz z Awakenings

wydarzenie
14 Luty 2018 11:21

Tagi: adam beyer drumcode drumcode festival awakenings

 
Adam Beyer organizuje festiwal wraz z Awakenings

Rodzina artystów Drumcode jest tak duża, że spokojnie może wypełnić festiwalowy line-up. Może właśnie tak pomyślał Adam Beyer, kiedy zaczął organizację Drumcode Festival?

Należąca do Adama Beyera wytwórnia Drumcode może poszczycić się statusem kultowej. Istnieje od późnych lat 90, przewinęła się przez nią masa gwiazd sceny techno, m.in. Oliver Ho, Pär Grindvik, Perc, Joey Beltram, Ben Sims, Slam, Gary Beck i wielu innych. Rodzina artystów Drumcode jest tak duża, że spokojnie może wypełnić festiwalowy line-up. Może właśnie o tym pomyślał Adam Beyer, kiedy zaczął organizację Drumcode Festival?


Pierwsza edycja Drumcode Festival odbędzie się 18 sierpnia w Amsterdamie. Współorganizatorami wydarzenia są ludzie odpowiedzialni za Awakenings. Zagrają m.in. Adam Beyer, Ida Engberg, Amelie Lens, Dense & Pika, Joseph Capriati, Bart Skils, Nicole Moudaber, Pig&Dan, Ilario Alicante, Pan-Pot, Nick Curly, Marco Faraone, &ME, Julian Jeweil, La Fleur i Adam Port.Przypominamy, że szef Drumcode - Adam Beyer - jest headlinerem majowej edycji Instytutu, na który niedawno ruszyła sprzedaż biletów. Macie jeszcze szansę załapać się na tańszy bilet z I puli.

Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.