Muzyka
 

FL Studio dostępny na komputery Mac

technologia
23 Maj 2018 15:23

Tagi: fl studio

 
FL Studio dostępny na komputery Mac

Wraz z premierą FL Studio 20, po raz pierwszy w historii pojawiła się natywna wersja DAW dla systemu macOS.

Firma Image-Line udostępniła wczoraj wersję FL Studio 20, która po raz pierwszy w historii oficjalnie trafia również na komputery Mac. Twórcy DAW bardzo długo zwlekali z dostosowaniem go do sprzętu Apple, tłumacząc się koniecznością napisania całego kodu od nowa. Kilka lat temu pojawił się kompilator, który ułatwił pracę programistom i firma zdecydowała się na ten długo oczekiwany przez użytkowników krok.

Rozwój FL Studio na macOS można było śledzić przez 3 ostatnie lata, dzięki wersjom alpha i beta, które regularnie pojawiały się na stronie producenta. Makowy FL Studio trafił do sprzedaży 20 lat po premierze pierwszej wersji programu Fruity Loops.

Wersję próbną dla Windows i macOS można pobrać ze strony image-line.com/flstudio. Pełna wersja kosztuje od 99 do 899 dolarów, w zależności od pakietu. Warto pamiętać, że raz zakupiony FL Studio będzie bezpłatnie aktualizowany tak długo, jak długo będzie rozwijany.Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.