GusGus Live Band na pięciu koncertach w Polsce! - ZAMÓW BILETY!

wydarzenie
24 Maj 2014 08:42

Tagi: gusgus eskulap studio eter basen b90

 
GusGus Live Band na pięciu koncertach w Polsce! - ZAMÓW BILETY!

Kultowi Islandczycy wystąpią we wrześniu w Polsce w kilkuosobowym składzie w ramach promocji nowego krążka "Mexico". Występom towarzyszyć będzie spektakularna oprawa świetlna. Bilety już w sprzedaży!

GusGus wracają na klubową trasę do Polski w rok po znakomitym koncercie na płockim festiwalu Audioriver. Na polskich koncertach, poza znanymi już tanecznymi hitami, zaprezentują materiał z premierowego krążka "Mexico", zaplanowanego na koniec czerwca.GusGus to jedno z najbarwniejszych zjawisk na muzycznej scenie - zespół, który od lat błyskotliwie i oryginalnie łączy znakomite piosenki, elektroniczne brzmienia i taneczne rytmy. Na "Mexico" charyzmatyczni Islandczycy prezentują wszystkie atuty, dzięki którym od niemal dwóch dekad cieszą się niezmienną sympatią fanów muzyki klubowej i nowoczesnego popu. Birgir Thorarinsson, Daníel Ágúst, Högni Egilsson i Stephan Stephensen stworzyli ekscytujący krążek, iskrzący chwytliwymi melodiami i energetyzujący hipnotycznymi rytmami. To płyta, która zachwyca produkcyjnymi detalami i kompozycyjnym kunsztem, a zarazem obowiązkowa pozycja na imprezowy sezon lato/jesień.

Recenzję krążka "Mexico" przeczytacie już wkrótce na Muno.pl!

Koncerty GusGus promujące album "Mexico" odbędą się 16 września w klubie Basen w Warszawie, 17 września w krakowskim Studio, 19 września w B90 w Gdańsku, 20 września w poznańskim Eskulapie oraz 21 września w klubie Eter we Wrocławiu. Występom towarzyszyć będzie spektakularna oprawa świetlna. Bilety można nabywać już teraz!

Źródło: materiały organizatora


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.