New Superluminal music video

News
24 Sep 2012 10:46

Tags: jazzanova superluminal

 
Superluminal z nowym teledyskiem - OGLĄDAMY!

After winning the remix competition for Jazzanova, Superluminal decided to create a music video for the winning remix!

W maju tego roku Jazzanova ogłosiła konkurs na remix swojego utworu 'I Human' z gościnnym udziałem wokalisty Paula Randolpha. Laureatami została polska grupa Superluminal, współtworzona przez trzech doświadczonych muzyków - Fabiana i Gancza z zespołu Nhood oraz Cbassa - dja i producenta znanego wcześniej z projektu De Giraffe.

Artyści zdobyli uznanie krytyki i publicznoścna swoimi wydawnictwami dla takich wytwórni jak Behaviours, Elvation, Nightbird czy Santa Canela. Teraz do tej listy dodać należy wspomniany remix dla Jazzanovy, który zostanie wydany nakładem wytwórni Sonar Kollektiv.

Jeśli jesteście ciekawi dlaczego Superluminal postawnowili wziąć udział w konkursie oraz czym dla nich jest ta wygrana, zapraszamy do przeczytania naszego wywiadu przy okazji nagrania przez artystów ekskluzywnego Muno.pl Podcastu :)

Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji usłyszeć zwyciezkiego remixu Superluminal, polecamy obejrzenie specjalnie powstałego na tę okazję teledysku. Premeira oczywiście u nas na stronie :)


Related

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.