Kolombo zagra w poznańskim SQ - ZAMÓW BILETY

wydarzenie
10 Marz 2015 13:23

Tagi: sq klub sq kolombo

 
Kolombo zagra w poznańskim SQ - ZAMÓW BILETY

Gwiazdą kolejnego The Backroom w poznańskim SQ będzie Kolombo. Impreza odbędzie się 28 marca, a bilety na nią możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Olivier Grégoire aka Kolombo pochodzi z miasta Namur w południowej Belgii, gdzie od lat z dużym sukcesem organizuje własne imprezy. Jako producent zasłynął głównie dzięki serii wydawnictw na King Kong oraz EP-kami stworzonymi wraz z Djerom jako Loulou Players.


W dyskografii Kolombo znajdziemy kilkadziesiąt wydawnictw dla Boxer, Blu Fin, Kompakt, Noir Music czy też Vice Versa Recordings. Grégoire to artysta o wielu muzycznych twarzach, świadczy o tym nie tylko mnogość pseudonimów czy projektów, w których bierze udział, a przede wszystkim zróżnicowany charakter produkcji.

Kolombo będzie gwiazdą 18. imprezy cyklu The Backroom, która odbędzie się 28 marca w poznańskim klubie SQ.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.