London Elektricity dwukrotnie w Polsce - ZAMÓW BILETY!

wydarzenie
09 Sty 2014 14:04

Tagi: london elektricity sfinks700 basen

 
London Elektricity dwukrotnie w Polsce - ZAMÓW BILETY!

Współzałożyciel słynnej wytwórni Hospital Records - London Elektricity - wystąpi 14 lutego w sopockim Sfinksie i dzień później w warszawskim Basenie. Bilety na obie imprezy możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl.

Pod pseudonimem London Elektricity kryje się Tony Colman - współzałożyciel słynnej wytwórni Hospital Records, niezwykły artysta obecny na scenie D'n'B od połowy lat 90-tych. Tony jest odpowiedzialny za hymny Hospital, m.in. "Round The Corner" czy "Just One Second", wydał też 5 albumów, z których najnowszy "Yikes!" pochodzi z 2011 roku.


W lutym London Elektricity ponownie odwiedzi nasz kraj. Wystąpi 14 lutego w sopockim Sfinksie oraz dzień później w warszawskim Basenie. Artyście za konsoletą towarzyszyć będą MC Wrec i Etherwood. Bilety na obie imprezy znajdziecie na naszej stronie oraz na Biletomat.pl.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.