Moby wznawia 'Hotel: Ambient'

zapowiedzi
13 List 2014 06:18

Tagi: moby

 
Moby wznawia 'Hotel: Ambient'

Bonusowy dysk z muzyką eksperymentalną, dołączony do albumu "Hotel" z 2005 roku, wkrótce doczeka się reedycji. Moby przygotował zremasterowaną i wzbogaconą o nowe utwory wersję tej płyty.

Moby do ściśle limitowanej edycji albumu "Hotel" z 2005 roku dołączył dodatkowy CD - "Hotel: Ambient", zawierający jego muzykę inspirowaną twórczością Briana Eno, Steve'a Reicha, Philipa Glassa, Derricka May'a i brzmieniami IDM z wczesnych wydawnictw Warp Records. Po blisko 10 latach od premiery, wspomniany bonusowy krążek doczeka się reedycji i stanie się pełnoprawnym albumem, przez co będzie mógł trafić do wszystkich fanów Moby'ego.


Materiał z "Hotel: Ambient" zostanie zremasterowany i uzupełniony o nowe utwory, stając się też gratką dla posiadaczy oryginalnego wydania. Płyta trafi do sprzedaży 16 grudnia, będzie też dostępna za darmo w serwisie mobygratis.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.