MUNOLUDY 2016 - otwieramy głosowanie!

news
16 Marz 2017 11:00

Tagi: munoludy 2016

 
MUNOLUDY 2016 - otwieramy głosowanie!

Ruszamy z szóstą edycją plebiscytu MUNOLUDY, który wyłoni najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej w sześciu kategoriach. W tym roku formuła głosowania uległa uproszczeniu.

Szósty rok z rzędu wspólnie z Wami wybieramy najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej. MUNOLUDY to największy i najbardziej prestiżowy plebiscyt na polskiej scenie muzyki elektronicznej. To coroczne podsumowanie i docenienie działań rodzimych promotorów, organizatorów imprez i festiwali, właścicieli i managerów klubów oraz oczywiście artystów i DJ-ów.


W tym roku głosujemy w 6 kategoriach na najlepsze kluby, najbardziej niezapomniane imprezy i festiwale, ulubionych DJ-ów i artystów oraz zjawiska i inicjatywy, które szturmem wdarły się na scenę muzyki elektronicznej w 2016 roku. Pełną listę nominowanych w poszczególnych kategoriach znajdziecie w formularzu do głosowania. Dzięki nowej formie ankiety, wypełnienie jej nie powinno zająć więcej niż 2 minuty, również korzystając z urządzeń mobilnych.

W ubiegłym roku oddaliście łącznie 35 279 głosów, najwięcej ze wszystkich edycji. Ta liczba robi ogromne wrażenie, ale jesteśmy przekonani, że i w tym roku nie zawiedziecie! Głosujcie i dzielcie się informacją o plebiscycie MUNOLUDY 2016 ze znajomymi!

Głosowanie trwa od 16 marca do 29 marca 2017 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali rozdania nagród MUNOLUDY 2016, która odbędzie się 8 kwietnia w Łodzi w ramach VII Konferencji Muzycznej Audioriver.


KATEGORIE


DJ/PRODUCENT 2016 - POLSKA

ARTYSTA/ZESPÓŁ 2016 - POLSKA

FESTIWAL ROKU 2016 - POLSKA

KLUB ROKU 2016 - POLSKA

EVENT ROKU 2016 - POLSKA

ODKRYCIE ROKU 2016 - POLSKA


Link do ankiety: muno.pl/munoludy2016/

Głosować na swoich faworytów możecie raz dziennie. Liczy się tylko pierwszy głos oddany w danym dniu.
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.