MUNOLUDY 2016: wybieramy Odkrycie Roku - OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA

news
29 Marz 2017 11:35

Tagi: munoludy 2016

 
MUNOLUDY 2016: wybieramy Odkrycie Roku - OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA

Dziś ostatni dzień głosowania w plebiscycie MUNOLUDY 2016. Na Wasze głosy czekamy tylko do północy! Przekażcie znajomym, którzy jeszcze nie zagłosowali!

Odkrycie Roku w plebiscycie MUNOLUDY 2016 to kategoria, w której wyróżniamy zjawiska na polskiej scenie klubowej, o których było szczególnie głośno. Głównym kryterium wcale nie jest data rozpoczęcia działalności, a czas prawdziwej ekspansji i zaistnienia w świadomości szerszego grona osób zainteresowanych muzyką elektroniczną. Wśród 8 nominowanych znalaleźli się producenci - AGIM, DASEIN, Private Press, wokalistka Rosalie., zespół SONAR, wytwórnie Brutaż (to też cykl imprez) i MOST Records oraz film Wszystkie Nieprzespane Noce.

UWAGA! Dziś ostatni dzień głosowania w plebiscycie MUNOLUDY 2016. Na Wasze głosy czekamy tylko do północy! Przekażcie znajomym, którzy jeszcze nie zagłosowali!


MUNOLUDY 2016: nominowani do tytułu Odkrycie Roku

Głosowanie trwa od 16 marca do 29 marca 2017 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali rozdania nagród MUNOLUDY 2016, która odbędzie się 8 kwietnia w Łodzi w ramach VII Konferencji Muzycznej Audioriver.Link do ankiety: muno.pl/munoludy2016/

Głosować na swoich faworytów możecie raz dziennie. Liczy się tylko pierwszy głos oddany w danym dniu.
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.