Muno.pl na Audioriver 2010

news
05 Sier 2010 11:28

Tagi: audioriver

 
Muno.pl na Audioriver 2010

Szykujemy dla Was kilka niespodzianek na Audioriver. Sprawdźcie gdzie znajdziecie ekipę muno.pl i jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy na terenie festiwalu i Rynku Niezależnego...

W tym roku, w przededniu zmian czekających serwis muzikanova.pl (patrz artykuł: Muno.pl - idzie nove!), pragniemy wspólnie z Wami uczestniczyć w patronowanym przez nas festiwalu Audioriver w Płocku!

 

RYNEK NIEZALEŻNY

 

Po pierwsze: Rynek Niezależny. Będziemy tam obecni w jednym z największych namiotów tuż przy scenie. W specjalnie oznaczonym miejscu będziemy dostępni dla Wszystkich przez dwa weekendowe dni.

 

W sobotę i niedzielę będziecie mieli możliwość spotkać się z założycielami muzikanova.pl - jej redaktorami, fotografami czy video reporterami. Będzie okazja by porozmawiać, podzielić się wrażeniami i oczekiwaniami związanymi z działalnością serwisu oraz znaleźć się w specjalnie kręconym również z tego miejsca materiale filmowym o Audioriver przez MUNO.TV.

 

Będzie również możliwość by dołączyć do naszego składu - wszystkich chętnych nawiązaniem współpracy zapraszamy! Dowiecie się co trzeba zrobić by zostać redaktorem czy fotografem muzikanova.pl. Będzie to częścią większego naboru, który planujemy już wkrótce.

 

By połączyć przyjemne z pożytecznym, postanowiliśmy przygotować różne atrakcje. Podzieliliśmy naszą obecność na Rynku Niezależnym na dwa dni: Sobota AUDIO oraz Niedziela VIDEO!


Sobota: Muno.pl pres. AUDIO

 

W sobotę zapraszamy wszystkich niewyżytych imprezowo uczestników festiwalu jak i chcących posłuchać wyjątkowych setów naszych redaktorów oraz zaprzyjaźnionych dj's. Organizujemy oficjalne Afterparty w nietypowych godzinach, wszystko po to by zspokoić Wasz głód muzyczny. Jak to zrobimy? Nawiązaliśmy współpracę z ekipą Silent Disco, która profesjonalnie obsługuje największe tego typu eventy w Polsce min. współpracuje z poznańskim festiwalem Malta. Muno Silent Afterparty to pionierski pomysł podczas festiwalu Audioriver - wpadnijcie w sobotę by przekonać się sami jak wygląda to w praniu! Oprócz profesjonalnej dj'ki, kanap i miękich puf, będziecie mogli pobawić się w rytmie najlepszych brzmień od house, przez techno, elektronikę i dubstep!

 

Niedziela: Muno.pl pres. VIDEO

 

W niedzielę zapraszamy na Rynek do naszej Strefy Video Relaxu! VJ Deep.Chock przez cały dzień będzie urozmaicał muzykę płynącą ze Sceny Głównej swoimi wyjątkowymi wizualizacjami. Będzie to również okazja, by usiąść i zrelaksować się w naszym namiocie. A oprócz wizualizacji, będziemy wyświetlać filmy Muno.TV - właśnie na Audioriver przewidujemy premierę naszej relacji z czerwcowej imprezy w Rzeźni z udziałem Rodrigueza JR., Lee Van Dowskiego i Marcina Czubali. Prawdziwy pojedynek, rodem z najlepszego Westernu w niedzielę w samo południe!

 

O godzinie 17:00 zapraszamy pod scenę gdzie swojego seta zaprezentuje Conradq!

 

--

 

Oprócz wizyty na Rynku Niezależnym, wypatrujcie nas na terenie festiwalu Audioriver - będziemy mieli własny namiot, w którym wspólnie z Programem 4 Polskiego Radia(ex Radio Euro) będziemy prowadzić relację na żywo, przeprowadzać wywiady z artystami oraz rozdawać uloty i nalepki. Nie zapomnijcie usmiechnąć się do naszej ekipy Muno.TV, która będzie przeprowadzać relację z festiwalu!

 

Do zobaczenia!


Zobacz pełny program Rynku Niezależnego Audioriver!


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.