Odesza dwukrotnie w Polsce - ZAMÓW BILETY

wydarzenie
18 Luty 2015 09:12

Tagi: odesza sq klub cafe kulturalna

 
Odesza dwukrotnie w Polsce - ZAMÓW BILETY

Amerykański duet Odesza zagra 5 maja w Cafe Kulturalna w Warszawie oraz dzień później w poznańskim klubie SQ. Bilety na oba występy możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Odesza to młody duet ze Seattle, który dzięki mieszance tanecznego electro i piosenkowego majestic-popu szturmem zdobył listy przebojów, zarówno za Oceanem jak i w Europie. Harrison Mills i Clayton Knights są nowymi podopiecznymi sublabela Ninja Tune - Counter Records. Kochają Radiohead, Pink Floyd i Aphex Twina, ich marzeniem jest współpraca z Diplo, Gorillaz i CocoRosie, a w przetarciu szlaków do wielkich scen za Oceanem pomogły im występy z Bonobo.


Amerykanie na płytach przyjęli formułę współpracy producenckiej z gościnnymi wokalami. Zyra, Shy Girls, Jenni Potts, Py, Madelyn Grant to młode talenty, które słyszymy na krążku "In Return". Odesza dryfują w stronę mocno taneczną i zabarwioną zmysłowym electro, czym zyskali przychylność m.in. Gillesa Petersona, Mary Ann Hobbes i Roba Da Banka.

Duet Odesza w maju wystąpi dwukrotnie w Polsce - 5 maja w Cafe Kulturalna w Warszawie i 6 maja w SQ klub w Poznaniu. Bilety na oba koncerty możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.