Oliver Huntemann i Jens Bond na dwóch występach w Polsce - ZAMÓW BILETY!

wydarzenie
10 Marz 2014 11:02

Tagi: oliver huntemann jens bond nowa jerozolima pralnia

 
Oliver Huntemann i Jens Bond na dwóch występach w Polsce - ZAMÓW BILETY!

Oliver Huntemann i Jens Bond wystąpią 21 marca w warszawskiej Nowej Jerozolimie, a dzień później we wrocławskiej Pralnii. Obie imprezy odbędą się pod szyldem Ideal Audio Showcase, a bilety na nie możecie zamawiać u nas.

Muzyczna historia Olivera Huntemanna jest długa i sięga lat 70-tych ubiegłego wieku. Przez ten czas zdobył niebywałe doświadczenie w branży, dzięki któremu mimo upływu lat wciąż potrafi zaskakiwać i utrzymuje się w czołówce producentów. Ma na koncie niezliczoną ilość singli i remiksów, wiele projektów z bliskim przyjacielem Stephanem Bodzinem oraz nieźle prosperujące wytwórnie Confused i Ideal Audio.

Jens Bond zagra wraz z Oliverem Huntemannem

Oliver Huntemann po raz kolejny odwiedzi Polskę, tym razem warszawską Nową Jerozolimę oraz wrocławską Pralnię. Podczas obu występów towarzyszyć mu będzie Jens Bond, znany z wydawnictw dla Highrade i setów w najlepszych berlińskich klubach.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.