Premiera nowego teledysku od Pets Recordings na Muno.pl!

news
01 Marz 2013 11:49

Tagi: pets recordings catz n dogz

 
Premiera nowego teledysku od Pets Recordings na Muno.pl!

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Wam jako pierwsi kolejny z teledysków promujących kompilację 'Friends Will Carry You Home Too' od Pets Recordings! Video ilustruje utwór Death on The Balcony 'Floorwave'.

Mająca się ukazać jeszcze w tym miesiącu dwupłytowa kompilacja "Friends Will Carry You Home Too" to aż 33 premierowe numery przygotowane przez artystów związanych od dłuższego już czasu z Pets Recordings jak również debiutantów.

W ramach promocji wydawnictwa prowadzony przez Catz 'n Dogz label postanowił wydać serię dziewięciu teledysków. Dotychczas ukazały się cztery z nich do utworów Catz 'n Dogz feat. James Yuill, Eats Everything feat. Leah, Maribou State & Pedestrian oraz El_Txef_A.

Dziś prezentujemy Wam jako pierwsi najnowszy klip do numeru wyprodukowanego przez Marka Caramelli oraz Paula Hargreavesa czyli Death on The Balcony.

Record Release Parties odbędą się dzień po dniu w berlińskim Watergate (08.03) oraz stołecznym 1500m2 (09.03) prezentując mnóstwo artystów z katalogu i gości specjalnych wytwórni. W Warszawie będziemy mieli okazję usłyszeć takie gwiazdy jak: Eats Everything b2b Catz 'n Dogz, Heidi, Tima Paris, A1 Bassline, Trikk, SLG, Chmara Winter oraz BLCKSHP.

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

09.03 - PETS RECORDINGS NIGHT

Miejsce: 1500m2 - Warszawa


Poniżej znajdziecie cztery wcześniejsze teledyski promujące kompilację 'Friends Will Carry You Home Too'.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.