Założyciel GusGus z nowym zespołem w Polsce - BILETY

wydarzenie
03 Paź 2016 08:02

Tagi: president bongo gusgus

 
Założyciel GusGus z nowym zespołem w Polsce - BILETY

President Bongo & The Emotional Carpenters w listopadzie odwiedzą Wrocław, Kraków i Warszawę. Bilety na wszystkie trzy koncerty grupy możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Stephan Stephensen aka President Bongo to jeden z założycieli legendarnej formacji GusGus. Przez 20 lat był jej kluczowym elementem, współtworząc jej sukces na wielu płaszczyznach - m.in. jako wokalista, kompozytor, tekściarz i producent.


Wiosną 2015 roku President Bongo ostatecznie opuścił GusGus, by skoncentrować się na swojej solowej karierze. W październiku ubiegłego roku ukazał się jego solowy album "Serengeti", nagrany wspólnie z przyjaciółmi z Islandii. Płyta zyskała uznanie jako świeże spojrzenie na muzykę taneczną, mieszankę kraut rock, afrykańskich rytmów i jazzu.

W 2016 roku projekt zyskał oblicze koncertowe jako President Bongo & The Emotional Carpenters i rozpoczął podróże po świecie. W listopadzie grupa wystąpi trzykrotnie w Polsce.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.