Marc Houle i Oliver Huntemann w Prozak 2.0 - BILETY!

wydarzenie
28 Marz 2013 15:05

Tagi: prozak 20 prozak marc houle oliver huntemann

 
Marc Houle i Oliver Huntemann w Prozak 2.0 - BILETY!

Krakowski klub Prozak 2.0 zaprasza na 48-godzinny maraton imprezowy, podczas którego zagrają m.in. Marc Houle i Oliver Huntemann. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

Od 5 do 7 kwietnia krakowski klub Prozak 2.0 otwiera przed fanami najlepszej elektroniki swoje drzwi na ponad 48 godzin. Podczas imprezowego maratonu zagrają Marc Houle oraz Oliver Huntemann, wspierani przez znanych polskich artystów. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Alternative Fest, który w lutym gościł Apparata.


Marc Houle będzie headlinerem piątkowej imprezy. Niegdyś jedna z najjaśniejszych gwiazd wytwórni Minus, obecnie wraz z Magdą oraz Troy'em Piercem skupia się na prowadzeniu własnej wytwórni Items & Things. Drugi dzień to Oliver Huntemann, czyli weteran niemieckiej sceny techno, od 15 lat prężnie działający jako dj i producent.

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!KARNET 2 DNI (MARC HOULE & OLIVER HUNTEMANN)
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.