Miejska muzyka od Reebok Classic - POSŁUCHAJ

lifestyle
05 Maj 2015 11:29

Tagi: reebok lifestyle

 
Miejska muzyka od Reebok Classic - POSŁUCHAJ

Marka Reebok Classic wydała składankę z okazji 25. urodzin modelu Ventilator. Na #thisISventilator Compilation znalazły się utwory od m.in. Czarnego HiFi, Du:It, Zeppy Zepa, Toma Encore'a i Patryka Niedzieli.

Składanka #thisISventilator to przekrój tego, co w polskiej muzyce miejskiej najświeższe. Płyta ukazała się 25 lat po premierze klasycznego modelu Reebok Ventilator, który w tym roku powraca w wielu nowych odsłonach. Każdy z jedenastu artystów występujących na albumie wyprodukował z tej okazji premierowy utwór.

Kompilacja #thisISventilator została opublikowana 4 maja na youtube'owym kanale wytwórni Asfalt Records, możecie jej też posłuchać w całości w Muno.FM. W projekcie wzięli udział nie tylko starzy wyjadacze klubowej sceny, ale też utalentowani newcomerzy. Są to Czarny HiFi, Du:It, Chloe Martini, Zeppy Zep, Tom Encore, Patryk Niedziela, Mentalcut, Małe Miasta, Spisek Jednego, Szatt i R.A.U.

Spora część dj-ów i producentów biorących udział w projekcie zagra 16 maja na urodzinowej imprezie Venitlatorów, będącej jednocześnie oficjalnym afterparty targów Mustache. Dokładna lokalizacja nie została jeszcze ujawniona. Wiadomo jedynie, że impreza odbędzie się w zabytkowym warszawskim budynku.

Źródło: materiały prasowe


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.