Revive hucznie obchodzi 1. urodziny

wydarzenie
04 Kwie 2018 11:28

Tagi: revive

 
Revive hucznie obchodzi 1. urodziny

Kolektyw swoje urodziny świętować będzie na dwóch imprezach - Stroboscopic Artefacts Showcase w Poznaniu i z Keithem Carnalem we Wrocławiu.

Revive ma pierwszy, bardzo udany rok działalności za sobą. W tym czasie portfolio projektu wzbogaciło się nie tylko o imprezy klubowe, ale też festiwal, który jesienią będzie mieć swój ciąg dalszy. Kolektyw swoje urodziny świętować będzie w dwóch miastach - Poznaniu i Wrocławiu.

Już 13 kwietnia odbędzie się pierwsze wydarzenie w ramach urodzin Revive. Poznański klub Tama odwiedzą artyści stanowiący o sile Stroboscopic Artefacts, słynnego labelu, który uważany jest za jeden z najbardziej wartościowych w świecie eksperymentalnego techno. Zagrają Lucy, Rrose live, Yotam Avni, RAQ i Terstin.

13.04 - Stroboscopic Artefacts Showcase @ Tama, Poznań

 

Tydzień później, 20 kwietnia urodzinowe party przeniesie się do wrocławskiego Das Lokalu, który był miejscem pierwszej imprezy Revive. Gościem specjalnym będzie Keith Carnal, a supportować go będą Leon, Roger i Terstin.

20.04 - Revive 1 Year Anniversary: Keith Carnal @ Das Lokal, Wrocław

 


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.