Długogrający debiut Sepalcure dla Hotflush

zapowiedzi
20 Wrze 2011 09:08

Tagi: sepalcure hotflush scuba

 
Długogrający debiut Sepalcure dla Hotflush

Zyskujący coraz większy rozgłos na scenie basowej duet Sepalcure, przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego krążka dla wytwórni Hotflush Recordings.

Pochodzący z Brooklynu duet producencki Sepalcure tworzą Praveen Sharma (znany z projektu Praveen & Benoît) oraz Travis Stewart aka Machinedrum. Do tej pory panowie mogą pochwalić się dwoma EP'kami - "Love Pressure" i "Fleur" - wydanymi dla należacej do Scuby wytwórni Hotflush Recordings

Muzyka Sepalcure to połącznie basowych brzmień z house'owymi acapellami z lat '90. Mieszanka ta idelanie sprawdza się zarówno w klubie jak i domowym zaciszu. W takim też klimacie spodziewać się należy debiutanckiego albumy duetu zatytułowanego o prostu "Sepalcure", który do sprzedaży trafi pod koniec listopada tego roku.

Sepalcure - Sepalcure [Hotflush Recordings]

Data wydania: 21.11.2011

Tracklsita:

01. Me
02. Pencil Pimp
03. The One
04. See Me Feel Me
05. Eternally Yrs
06. Yuh Nuh See
07. Breezin
08. Hold On
09. Carrot Man
10. Outside

Sepalcure - Love Pressure Remixed [HFRMX008] by Hotflush Sepalcure - Fleur EP [HF026] by Hotflush Sepalcure - Love Pressure EP [HF025] by Hotflush

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.