SQ na Dziedzińcu powraca - BILETY!

wydarzenie
13 Czerw 2013 12:13

Tagi: sq klub sq na dziedzincu

 
SQ na Dziedzińcu powraca - BILETY!

Nadchodzi lato w mieście, a z nim klasyk - SQ na Dziedzińcu. Kultowe miejsce w centrum Poznania, jak co roku w lecie, otwierać będzie co sobotę swe podwoje przed klubowiczami!

Mury poznańskiego zamku na przestrzeni lat nasiąkły wielogodzinnymi setami, niezliczonymi wybuchami śmiechu i okrzykami zachwytu bawiącej się publiczności. Te same mury i tym razem ugoszczą tańczące ciała skąpane w blasku księżyca, smagane podmuchem ciepłego miasta. Podgrzane gorącą atmosferą ściany uwolnią szaleństwo minionych lat ze zdwojoną siłą.


Niepowtarzalna atmosfera Dziedzińca uwiedzie was w atrakcyjnych okolicznościach przyrody. Pamiętajcie, co dzieje się na Dziedzińcu, zostaje na Dziedzińcu!

Imprezy z cyklu SQ na Dziedzińcu odbywać się będą w każdą sobotę lata, począwszy od 15 czerwca. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. reprezentant Ibiza Global Radio - Jose Maria Ramon (lipiec) i Jozif (sierpień). Polecamy!Źródło: materiały prasowe


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.