Rusza boski sezon SQ na Dziedzińcu - BILETY

wydarzenie
13 Czerw 2016 11:56

Tagi: sq na dziedzincu

 
Rusza boski sezon SQ na Dziedzińcu - BILETY

Tematem przewodnim tegorocznego sezonu poznańskich imprez SQ na Dziedzińcu będą bóstwa słońca i nocy. Pierwsza odsłona już 25 czerwca. Bilety są już w sprzedaży.

Kultowe miejsce w Poznaniu – dziedziniec Zamku Cesarskiego – już od dziesięciu lat pod kuratelą SQ klub gości w czasie wakacji fanów muzyki house. Skąpane w świetle wyjątkowych wizualizacji oraz odziane w oryginalną scenografię zamkowe mury miały okazję przeistaczać się w piracką wyspę pod banderą Piratas Locos czy gorącą miejską dżunglę w czasie cyklu Jungle Fever.


Tematem przewodnim nadchodzącego sezonu SQ na Dziedzińcu będą bóstwa słońca i nocy. Jak tłumaczy organizator, Bóg słońca to synonim wakacji, odpoczynku, dobrej zabawy, ciepła miejskich murów i czasu spędzanego z przyjaciółmi. Bóg nocy – ukojenie orzeźwiających drinków, pozytywna energia i spontaniczność wakacyjnego miasta.

Jeśli pogoda dopisze, imprezy na dziedzińcu Zamku Cesarskiego w Poznaniu odbywać się będą co weekend. Pierwsza już 25 czerwca, zagrają Groove Cocktail i Creamer, a zaśpiewa Maya.
Źródło: informacje prasowe

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.