Klasyk 'Music Sounds Better With You' ma 20 lat!

news
18 Czerw 2018 11:37

Tagi: stardust

 
Klasyk 'Music Sounds Better With You' ma 20 lat!

Stardust zapowiada ponowne wydanie klasyka muzyki house z okazji 20-lecia utworu.

"Music Sounds Better With You" od Stardust to jeden z najbardziej znanych house'owych numerów w historii. Francuski klasyk, stworzony przez Thomasa Bangaltera (Daft Punk), Alana Braxe i Benjamina Diamonda obchodzi w tym roku swoje 20-lecie.

Braxe, w ostatnim wywiadzie dla Billboard zapowiedział, ze trio zamierza to uczcić. Utwór zremasterowano "poddaliśmy go bardzo subtelnej kompresji" i przygotowano do ponownego wydania.


Co ciekawe, w tym samym wywiadzie Braxe przyznał, ze trio 20 lat temu nagrało jeszcze kilka dem, z przeznaczeniem na album, który nigdy nie został zrealizowany. Dlaczego? Trio było bardzo zadowolone z "Music Sounds Better With You".

"To było coś zupełnie nieoczekiwanego, powstało coś magicznego. Zdarzyło to się raz, więc pomyśleliśmy, że zachowamy to w ten sposób" - zdradza Braxe.

Data ponownego wydania "Stardust - Music Sounds Better With You" nie jest jeszcze znana.

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.