Muzyka
 

Technosoul organizuje w sobotę 'techno burdę'

wydarzenie
17 Luty 2017 12:40

 

 
Technosoul organizuje w sobotę 'techno burdę'

Vatican Shadow i Stanislav Tolkachev poprowadzą jutro imprezę pełną szaleństwa, psychodelii i techno przy Jasnej 1 w Warszawie.

Już jutro Jasna 1, nowe miejsce na klubowej mapie Warszawy, zostanie przejęta przez ekipę Technosoul. Wystąpią m.in. Vatican Shadow i Stanislav Tolkachev, czyli dwóch artystów, których występy trzeba zobaczyć chociaż raz w życiu.

Vatican Shadow (na zdjęciu głównym) to wcielenie Dominicka Fernowa, szefa Hospital Productions, znanego także w świecie noise jako Prurient. Oba projekty cechują energiczne i agresywne występy live, o których nie tak łatwo zapomnieć. W "watykańskim" wydaniu artysta ma już na swoim koncie osiem albumów, w tym jeden nagrany wspólnie z Functionem.


Stanislav Tolkachev to zdecydowanie jedno z najważniejszych nazwisk ukraińskiej sceny techno. Bezkompromisowy producent czerpie inspiracje garściami z klasycznego brzmienia Detroit i eksperymentalnych nurtów wywodzących się z Berlina, nadając wszystkiemu prawdziwie słowiańską duszę. Jego dyskografia jest jak soundtrack do starego radzieckiego filmu science fiction.


Jeśli do tego wszyskiego dołożyć live act Feral Rite oraz dj sety Essence'a i Dtekka, to nagle nazwa imprezy "Mayhem" (chaos, zamęt, burda, zamieszki) nabiera sensu.

Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.


Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.