Ten Walls dwukrotnie w Polsce - BILETY

wydarzenie
12 Paź 2017 10:20

Tagi: ten walls

 
Ten Walls dwukrotnie w Polsce - BILETY

W połowie października litewski artysta odwiedzi Polskę i zagra live w sopockim Sfinksie i poznańskim SQ. Bilety na oba występy są już w sprzedaży.

Kiedy w 2013 roku na Innervisions ukazał się utwór "Gotham", nie było wiadomo kto ukrwa się pod pseudonimem Ten Walls. Okazało się, że jest nim litewski DJ i producent Mario Basanov, którego polska publika pokochała za utwory formacji Mario & Vidis już kilka lat wcześniej. Kolejnym wielkim hitem Ten Walls stał się utwór "Walking With Elephants", który od 2014 roku zdobył ponad 33 miliony wyświetleń na YouTube.

W 2016 roku Ten Walls powrócił na scenę z albumem "Equalized", a marcu tego roku artysta znowu dał się we znaki klubowej scenie wydając album "Queen".

Ten Walls wystąpi live 13 października w sopockim Sfinksie i 14 października w poznańskim SQ, z okazji 12. urodzin klubu. Bilety na obie imprezy są dostępne na Biletomat.pl.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.