Vök na dwóch koncertach w Polsce - BILETY

wydarzenie
23 Sty 2018 10:32

Tagi: vok

 
Vök na dwóch koncertach w Polsce - BILETY

Vök wracają do Polski! Po wyprzedanych ubiegłorocznych koncertach Islandczycy zagrają 27 lutego w klubie Sfinks700 w Sopocie a dzień później w warszawskim Niebie.

Zespół z Hafnarfjörður pod wodzą charyzmatycznej wokalistki Margrét Rán zyskał sobie miano „islandzkich The xx”, jednak to opinia tyleż pochlebna, co dla Islandczyków krzywdząca. Grupa znalazła bowiem swój własny styl, w którym słychać echa zarówno trip-hopu, nowoczesnego electro-popu czy r’n’b, jak i indie-rocka. Co istotne, zespół mocno osadzony jest też w islandzkiej tradycji - ich EPkę „Circle” produkował lider GusGus - Biggie Veira.


Vök pełnię swego talentu odkrywa na płycie zatytułowanej „Figure”. W studio Islandczycy pracowali pod czujnym okiem producenta Bretta Coxa - współpracownika Alt-J i Jacka Garratta. zaś album ukazał się nakładem prestiżowej wytwórni Nettwerk Records.

Po wyprzedanych ubiegłorocznych koncertach Vök zagrają 27 lutego w klubie Sfinks700 w Sopocie i 28 lutego w warszawskim Niebie.


27.02.2018 - Vök - Sfinks700 - Sopot


***

28.02.2010 - Vök - Niebo - Warszawa


Źródło: materiały organizatoraZobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.