Na digging do Biedronki!

lifestyle
12 Gru 2016 14:02

 

 
Na digging do Biedronki!

Biedronka przygotowała specjalną ofertę dla miłośników czarnych płyt - w tym tygodniu w popularnych dyskontach pojawią się winyle oraz gramofony!

Rok temu tuż przed świętami Bożego Narodzenia na półkach Tesco w Wielkiej Brytanii zagościły płyty winylowe, co wywołało poruszenie w środowisku winylowych purystów. Bo jak to - otoczony kultem jedyny słuszny nośnik muzyki sprzedawany w dyskoncie?! No to ciekawe co będzie teraz, bo do swojej świątecznej oferty czarne płyty włączyła Biedronka.

Oczywiście możecie zapomnieć, że w Biedronce znajdziecie nowe płyty z elektroniką, ale z takiego prezentu być może ucieszą się Wasi rodzice lub dziadkowie - na liście tytułów znajdą się m.in. albumy Deep Purple, Abby, Stinga, Nirvany, Rolling Stones i Lady Pank. Każda po 44,99 zł.


To jeszcze nie wszystko co Biedronka przygotowała dla miłośników analogowego brzmienia, bo w ofercie znajdzie się również gramofon polskiej marki Hykker za 159 zł. I to jest już całkiem sensowna propozycja dla każdego, kto posiada kolekcje płyt, ale jeszcze nie ma na czym jej słuchać (a takich osób jest całkiem sporo).

Zarówno płyty, jak i gramofony będą dostępne w Biedronkach od 15 grudnia.

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.