Jazzanova live-band na festiwalu Boogie Brain

wydarzenie
23 Lip 2012 10:00

Tagi: boogie brain jazzanova

 
Jazzanova live-band na festiwalu Boogie Brain

Niemiecka formacja Jazzanova wystąpi w pełnym składzie na koncercie inauguracyjnym tegorocznej edycji festiwalu Boogie Brain w Hali Opery na Zamku.

5. edycja festiwalu Boogie Brain odbędzie się w tym roku w dniach 19-20 października w Szczecinie. Wydarzenie to podzielone będzie na dwie części - koncertową w Hali Opery na Zamku oraz klubową w City Hall/P1erwsze Miejsce.


Dziś poznaliśmy gwiazdy inauguracyjnego koncertu Boogie Brain. Będzie to grupa Jazzanova, która zagra na żywo w płenym składzie. Jest to projekt berlińskich muzyków, od ponad piętnastu lat zajętych produkcją, komponowaniem, aranżowaniem, remiksowaniem. Ich numery ukazują się głównie na znanej wytwórni Sonar Kollektiv.

Dziewięcioosobowy Jazzanova live-band, który teraz zobaczymy w Hali Opery na Zamku, zaprezentuje swoje najlepsze dokonania w odświeżonych wersjach. Począwszy od "Fedime's flight", poprzez legendarne remiksy, po najnowsze produkcje jak "I Human".

Potwierdzeni artyści na Boogie Brain Festival:

Crazy P., George FitzGerald, Jazzanova live-band

Więcej info: Boogie Brain 2012


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.